Рівненська федерація шахів

Онлайн ігри

Головна » Онлайн ігри » Інтернет матчі

Кудрик-Матвійчук

4 березня 2012 року в ігровій зоні шахового клубу сайту bereg.ru відбувся 3-й матч з 10 партій (по 3 хв.) між Інтернет-чемпіоном Рівненської області з шахів Матвійчуком Олександром (2265) та претендентом на звання Інтернет-чемпіона Кудриком Андрієм (2252) в рамках проекту "Кинь рукавичку чемпіону”. Зустріч видалася найбільш захоплюючою з поки що зіграних. Такі матчі потрібно дивитися «вживу». Неймовірно цікаво. За динамікою змін подій на «полі» - футбол «відпочиває». Кожна секунда – «на вагу золота». Саме вони в більшості партій були визначальним фактором та додали матчу ще більшої інтриги. Першу партію в «драконівському варіанті» переміг Кудрик. Проте наступні 3 партії досить переконливо виграв Матвійчук. В цей момент здалося, що знову ми не отримаємо нового Інтернет чемпіона. Але іншої думки був претендент. Змінивши стратегію ведення боротьби, йому вдалося змінити хід подій в матчі та перемогти 4 партії підряд! Спасти матч чемпіону після цього було вкрай важко. Хоч він і виграв передостанню партію, проте на останню сил не хватило (в нічийній позиції, намагаючись перемогти, «перегнув палку» та програв). Отже, вигравши з рахунком 6-4 та відібравши "майку лідера", загальну перемогу в матчі, а відтак і титул «Інтернет-чемпіон», здобув Кудрик Андрій. Наші вітання!

Партії матчу Матвійчук (нік: Бабангида) - Кудрик (нік: Кудрик):