Головна » 2016 » Квітень » 17 » 2 етап Кубка Рівненської області - 2016!
9:06 PM
2 етап Кубка Рівненської області - 2016!
Кубок області

17 квітня у Володимирці завершився 2 етап Кубка Рівненської області з шахів 2016 року. Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Корецького, Костопільського, Сарненського районів, міст Рівне та Кузнецовськ, всього 21 учасник. З результатом 9 очок з 9 можливих переможцем став Кохно Олександр з Рівного, 2 місце в Жакуна Олексія з Дубровиці, 3 місце в Андрєєва Дмитра з Володимирця. Кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир), Володимирецької районної федерації шахів (керівники - Андрєєв Дмитро, Римарчук Юрій) та за підтримки Рівненського осередку Радикальної партії Олега Ляшка.

За відсутності основних конкурентів в боротьбі за Кубок області з шахів 2016 року, без шансів для інших учасників турніру, перше місце виборов чемпіон області рівненчанин Кохно Олександр. 9 перемог в 9 партіях – чемпіонський результат. Наші вітання!

Володимирецький етап традиційно відбувся на високому організаційному рівні. Разом з тим, кількість учасників в певній мірі «здивувала», особливо представництво північних шахових районів.