Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини з регіонів

Головна » 2012 » Серпень » 7 » Відбувся 5 етап Кубка Володимирецького району - 2012!
5:04 PM
Відбувся 5 етап Кубка Володимирецького району - 2012!
22 липня у більськовільському Будинку культури пройшов п'ятий етап Відкритого кубка Володимирецького району з шахів. Грали бліц, по 7 хвилин на партію кожному шахісту, по коловій системі. Всього у змаганнях взяли участь 16 учасників. На етапі зібралися сильніші районні шахісти та кращі шахісти з Дубровиччини Олексій Жакун і Андрій Ткачук, які нещодавно успішно виступили на обласному етапі кубка в Березному (Ткачук записав на свій рахунок перемогу над майстром спорту, а Жакун взагалі зумів посісти п’яте місце). Втім інтрига у боротьбі за перше місце тривала не довго. Володимирецький кандидат в майстри спорту Дмитро Андрєєв почергово виграв у всіх своїх головних конкурентів і після дев’яти турів мав максимальний показник – 9 очок. Довести етап до загальної перемоги для нього було не важким завданням. Тож, набравши 13,5 очок з 15 можливих, Андрєєв виграє третій етап поспіль. А от боротьба за інші призові місця була запеклою і тривала до останнього туру. У підсумку двоє шахістів набрали по 12 очок і за додатковими показниками другим став Олексій Жакун, третім – Петро Кукла з Городця. На пів очка відстав від них Андрій Ткачук, який зайняв четверте місце. 11 очок і п’яте місце у Юрія Римарчука з Довговолі. Господар етапу Володимир Кравчук здобув звання самого «несподіваного» шахіста. Він виграв у Жакуна, Римарчука, зіграв внічию з Ткачуком і, маючи такі результати, у 15-титуровім марафоні фінішував лише шостим, набравши 10 очок! Сьоме місце зайняв Іван Хомич з Воронок – 8,5 очок, восьме – Володимир Яким’юк з Полиць (7,5), дев’яте та десяте, набравши по 6,5 очка, відповідно посіли Наталія Снітко з В.Жолудська та Михайло Дрималик з Рафалівки. До речі, останнє місце дісталося Ігорю Пивовару з Собіщиць, який при цьому ввійде в історію районного кубка як сотий учасник! Саме стільки шахістів пройшли горнило кубка Володимиреччини за його вже чотирирічну історію! Після п’ятьох етапів перша частина таблиці кубка виглядає так: Дмитро Андрєєв – 96 очок, Петро Кукла – 70, Андрій Ткачук – 64, Іван Хомич – 61, Володимир Кравчук – 58, Юрій Римарчук – 42, Андрій Клімцов – 32, Олексій Жакун, Володимир Деркач – по 28, Федір Успенський, Никифор Хомчук, Наталія Снітко, Валентин Симонюк – по 17, Леонід Гулюк, Михайло Дрималик – по 16.

Турнірна таблиця:

Фоторепортаж з місця події:

Залікові бали після 5-х етапів:

Матеріал надав - Андрєєв Дмитро.

volchess.wordpress.com

Поділися сторінкою з друзями:

Категорія: Володимирецький р-н | Переглядів: 734 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1