Субота, 2018-07-21, 10:43 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області 2018 року:
Всього відповідей: 154
Цитати
Никто не умеет играть в футбол, но все всё понимают. Все умеют играть в шахматы, но никто ничего не понимает.
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » Архів матеріалів
Рівненське представництво TeleTRADE, - найбільшої компанії світу, що надає послуги на валютному ринку FOREX, виявило бажання співпрацювати з Рівненською обласною федерацією шахів. Найінтелектуальніший вид спорту має багато спільного з напрямком роботи Компанії. Шахи - це модель управлінської діяльності, де задіяні функції планування, організації та контролю. Щоб досягнути успіху в шахах чи на ринку фінансових послуг потрібно чітко прораховувати свої дії, передбачувати наслідки та оперативно приймати рішення. Федерація та TeleTRADE дійшли згоди щодо проведення фіналу чемпіоната області з шахів 2011 року в офісі Компанії за адресою вул. Соборна, 192, 4 поверх, Бізнес-центр "Ліон" (початок: 19.03.2011, 11 год.; реєстрація: 10-11 год.). Крім того, прийняте сп ... Читати далі »
Переглядів: 367 | Додав: Admin | Дата: 2011-03-08

За сприяння місцевої влади та Оржівського деревообробного комбінату 6 березня 2011 року в смт. Оржів Рівненського району відбувся 9-й турнір зі швидких шахів пам'яті майстра спорту з шахів Петра Токміни, який пройшов за швейцарською системою в 7 турів. Вшанувати пам'ять одного з найсильніших шахістів нашого краю 80-х та 90-х років минулого століття зібралися 11 чоловік з Рівненського району та 5 запрошених гостей з міста Рівне. Переможці нагороджені грамотами та грошовими призами.
Турнірна таблиця:
  1 Прачковский Максим,2014,I,Оржів,5
  2 Тимощук Тарас, 2144, кмс, Обарів,5
  3 Сєдлов Віктор, 2102, кмс, Рівне,5
  4 Кудрик Андрій,2253,кмс,Рівне,4.5
  5 Сарнавский Олександр,2120,кмс, Рівне, 4
  6 Єпік ... Читати далі »
Переглядів: 629 | Додав: Admin | Дата: 2011-03-08

В черговий раз на Рівненському державному телебаченні піднято проблему відсутності в обласному центрі шахово-шашкового клубу.

Подивитися відео можна на сайті:Крім того, 28.02.2011 на каналі РТБ о 20 год. вийшла телепрограма "Один на один", гостем якої був Президент Рівненської обласної федерації шахів Ковальчук Володимир, де також було наголошено на згаданій вище проблемі, а також детально висвітлено громадськості роботу обласно ... Читати далі »
Переглядів: 324 | Додав: Admin | Дата: 2011-03-06

Вже декілька років на початку весни в м. Дубровиця відбувається турнір зі швидких шахів пам’яті О.В. Поліщука. Турнір має свою історію та вже став візитною карткою Дубровицького району на шаховій карті області. Захід організовується спільними зусиллями районної влади, дирекції Дубровицького професійного ліцея та місцевими шаховими ентузіастами. Щороку організатори намагаються створити якнайкращі умови для проведення змагання. З властивою для Полісся гостинністю гості з радістю зустрічаються та гарно проводжаються. Як правило, турнір збирає найбільшу кількість шахістів з північних районів і є неофіційним відкритим чемпіонатом Північної Рівненщини. Організатори і учасники завжди залишаються задоволеними від шахового заходу. Ткачук Андрій, Жакун Олексій та ін ... Читати далі »
Переглядів: 774 | Додав: Admin | Дата: 2011-03-04


На Рівненщині розпочинаються масові шахові змагання на Кубок віце-Президента Федерації шахів України, народного депутата України Миколи Шершуна.


До участі запрошуються всі бажаючі, які за результатами відбіркових турнірів потраплять в збірні команди районів області, міст Кузнецовськ та Рівне.
Змагання відбуватимуться серед дорослих та дітей.
На І етапі в районах та містах області проводитимуться відбіркові турніри серед дорослих, а також серед юнаків та дівчат віком до 16 років в трьох вікових категоріях: 1994-1997 р.н., 1998-2002 р.н., 2003 р.н. та молодші.
За їх результатами формуватимуться збірні коман ... Читати далі »
Переглядів: 539 | Додав: Admin | Дата: 2011-02-25

Принаймні в це вірять місцеві ентузіасти шахової гри. І небезпідставно, адже відродження в регіоні унікального навчального закладу - Національного університету "Острозька академія” дає великі можливості популяризації гри в місцевій громаді, особливо серед молодого покоління. Ще не так давно інформації про шахове життя в Острозькому районі було зовсім мало. Проте завдяки започаткуванню з 2003 року проведення в Острозі шахового турніру пам'яті Аршинова, кількість шахістів в регіоні почала стрімко зростати, насамперед серед студентів Національної академії. Активний розвиток шахів в Острозькому районі не був залишений поза увагою Рівненською обласною федерацією шахів. Прийнято рішення провести один з етапів Кубка області – 2011 в місті Острог. Поки що офіційн ... Читати далі »
Переглядів: 666 | Додав: Admin | Дата: 2011-02-24

Кожна громадська організація настільки сильна, наскільки сильні її регіональні представництва. Це стосується і Рівненської обласної федерації шахів. Чим більше функціонуватиме районних та міських шахових федерацій, проводитиметься турнірів місцевого значення, тим сильнішою буде і обласна федерація, яка всіляко підтримуватиме будь-які починання щодо популяризації гри в місцевих громадах. Одним з найбільш активних шахових осередків області є Рівненська районна федерація шахів. Район завжди мав сильні шахові традиції. В недалекому минулому яскравим представником регіону був чемпіон області 1992 року, майстер спорту - Токмина Петро. Сьогодні його справу продовжують Шинкарчук Максим, Тимощук Тарас. Підростає нове покоління - Петро та Веніамін Михайлусі. Скоро ... Читати далі »
Переглядів: 660 | Додав: Admin | Дата: 2011-02-23

Рівненське державне телебачення відзняло сюжет про І-й обласний шаховий турнір пам'яті Президента Здолбунівської районної федерації шахів - Ковальчука Олександра Костянтиновича, який проходив 05-06 лютого 2011 року в Будинку культури цементників міста Здолбунів.

Подивитися відео можна на сайті:
Переглядів: 470 | Додав: Admin | Дата: 2011-02-19

Напевно ні для кого не секрет, що шахи в Азербайджані дуже популярні. В цій країні прийнята Державна програма розвитку шахів на 2009 - 2014 роки. Відкриваються нові шахові клуби, все більше і більше дітей та дорослого населення залучається до цієї прекрасної інтелектуальної гри. Шахісти з Азербайджана як на дорослих, так і на дитячих міжнародних змаганнях завжди борються за найвищі призові місця. Приємно повідомити, що з цим шаховим краєм наш регіон має зв'язок. Нас там знають і пам'ятають. Два роки назад в м. Здобунів певний час проживав громадянин Азербайджану та великий шанувальник шахів - Кенан Веліханов. Здолбунівчани його добре пам'ятають (і не тільки вони). За час перебування в Рівненській області Кенан активно долучився до шахового життя Здолбунів ... Читати далі »
Переглядів: 486 | Додав: Admin | Дата: 2011-02-13

Шкільний шаховий клуб відкрили в селі Богуші, що в Березнівському районі. Учні цього навчального закладу лише кілька тижнів тому святкували новосілля, а тепер отримали ще й усе необхідне для занять найінтелектуальнішим видом спорту. У відкритті взяли участь віце-президенти Федерації шахів України Микола Шершун та Володимир Ковальчук.
Детальніше на сайтах:

Нагадаємо, що в 2010 році нові шахові клуби відкриті в школах с. Злазне Костопільського району, с. Оженіно Острозького району та в школі № 18 м. Рівне. Варто зазначити, що ... Читати далі »
Переглядів: 1160 | Додав: Admin | Дата: 2011-02-09

« 1 2 ... 40 41 42 43 44 »